Yücelen Hotel Akyaka

Yücelen Hotel Akyaka

Akyaka'da 1989 yıllından bugüne hizmet veren ve yılların tecrübesini ve müşteri memnuniyetini ön plana koyarak her geçen gün hizmetlerini büyüten ve geliştiren Akyaka plajında yer alan 4 yıldızlı güzide otellerimizden Yücelen Otel. Gelin görün memnun kalacaksınız.

free website builder

Sayfayı Paylaşın !

  • Oda Çeşitleri -Tesis Bünyesinde Standart Oda, Aile Odası, Suit Oda, Deluxe Oda, Kral Dairesi, V.I.P. Suit, Elgelli Odaları bulunmaktadır ve otelin toplam 300 yatak kapasitesi vardır.
  • Otel Bilgileri - 2 adet açık, 1 adet kapalı yüzme havuzu, 2 adet Restorant, Sauna, Masaj Odaları, Fitness Center, Çocuk havuzunda kaydırak ve Akyaka Plajında Kendine ait alanı mevcuttur.
  • Oda Bilgileri - Odalarda Kartlı kilit sistemi, WC/Banyo, Saç Kurutma Makinası, Mini Bar, Uydu Tv, internet, Klima, Özel Kasa ve Balkon bulunmaktadır.  Otelin verdiği hizmetlerin ayrıntılı bilgileri için Oteli Resmi Web Sitesini ziyaret ediniz.

Web Tasarım, Tanıtım ve Reklamcılık

Gez Gör AKYAKA web portalı Akyaka İşletmelerini ücretsiz tanıtmak ve Akyaka'yı her yönüyle tanımak, gezmek isteyenlere ayrıntılı bilgiler sunmak amacındadır. 
Web Tasarım, Reklamcılık Faliyetleri de yürütmekteyiz. Web Portalımızın sürdürülebilirliği reklamlara bağlıdır. 
Desteğiniz için Teşekkür Ederiz.

ABONE OLUN

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin


Sosyal Medya Hesaplarımız