Villa Marine Akyaka

Villa Marine Otel

Villa Marine Otel Kite sahili manzaralı, açık havuzlu, kendine ait otoparklı 17 odalı doğanın içerisinde dinlenip deşarj olabileceğiniz butik oteldir. Buna ek olarak tüm tesis Akyaka Mimarisine uygun olarak inşa edilmiştir. Otel bünyesinde restorant bulunmaktadır.

bootstrap templates
  • İşletme Bilgileri - Tesisin bünyesinde 17 oda bulunmaktadır. Odalar kategorilerine göre metre kare ve eşya olarak değişiklik gösterebilir. Tesiste oda kahvaltı seçeneğide mevcuttur.
  • Oda Bilgileri - Otelde 5 farklı oda seçeneği bulunmaktadır. Odaların hepsinde ortak olarak TV, Klima, Kablosuz internet, Su Isıtıcı, Balkon bulunmaktadır. Bunlara ek olarak oda seçeneklerine göre Mutfak ve Mutfak gereçleri değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için işletme web sitesini ziyaret ediniz.
  • İşletme Bilgileri - İşletmenizin yemekleri verdiği hizmetler yada oda fiyat bilgileri gibi bilgilerin belirtildiği alanlar

Web Tasarım, Tanıtım ve Reklamcılık

Gez Gör AKYAKA web portalı Akyaka İşletmelerini ücretsiz tanıtmak ve Akyaka'yı her yönüyle tanımak, gezmek isteyenlere ayrıntılı bilgiler sunmak amacındadır. 
Web Tasarım, Reklamcılık Faliyetleri de yürütmekteyiz. Web Portalımızın sürdürülebilirliği reklamlara bağlıdır. 
Desteğiniz için Teşekkür Ederiz.

ABONE OLUN

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin


Sosyal Medya Hesaplarımız