Akyaka Reklam Ücretlerimiz

İddialıyız Ülkenin En Ucuz Reklamları

Amacımız Akyaka'ya değer katmak. Bu yüzden Akyaka'mız işletmelerinin tümüne sitemizde ücretsiz yer vereceğiz. Hem bu girişime destek olmak, hem de işletmenizi yeni teknolojiler (VR video, Drone v.b) , profesyonel çözümlerle ve sitemiz vitrininde (üst sıralar) tanıtmak için bizimle iletişime geçiniz. İşletmenize gelip kullandığımız teknolojileri sizlere tanıtmamıza imkan veriniz. Profesyonel Reklamlar için belirttiğimiz ücret bu girişimin sürekliliğini sağlamak için cüzi bir miktardır. Verdiğimiz tüm hizmetler faturalıdır ve %100'ü verginizden düşebileceğiniz tanıtım bedeli ücretidir.
Belirttiğimiz Tanıtım Bedeli Yıllıktır.

web templates free download

Bizi Takip Edin !

Gez Gör Akyaka
  1. Amacımız - Akyaka işletmelerinin ürünlerini ve hizmetlerini öne çıkan yönleriyle anlatabileceği aynı zamanda, planlarımız dahilinde olan sosyal sorumluluk projeleri ve organizasyonlarla hem işletmelere hem Akyaka'ya katma değer sağlamak.
  2. Hedef - Akyaka'ya gelen turistlere ve potansiyel müşterilere, işletmelerin ayırt edici özelliklerini sunurak istedikleri işletmelere ulaşmalarını sağlamak. Aynı zamanda hedeflenen müşteriler dışında insanların Akyaka'da aradıklarına zaman kaybetmeden ulaşmalarını sağlamak ve işletmelerimizi ulusal bazda tanıtmak.
  3. Planlarımız neler? - Bağlantı kurduğumuz haber siteleri, dernekler ve organizasyon firmalarıyla Akyaka için faliyetlerde bulunmak. Akyaka'nın gün geçtikçe tanınırlığının artması yanında gelen turistlerin faliyetlerimiz içerisine dahil olmasını sağlayıp Akyaka'ya hem doğal anlamda hem de aktiviteler anlamında hareket katmak ve farkındalık yaratmak.
  4. Farkımız Ne? - Akyaka için oluşturulan en ayrıntılı rehber ve tüm işletmelerimizi güç birliği içerisinde aynı site içerisinde tanıtarak belirli bir hedefe yoğunlaşmış müşteriye bile aradığı konu dışında farklı yelpazeleri tanıtarak her işletmeye geri dönüş sağlayabilmemiz.        Örneğin: Otellere bakan bir müşterinin akşam yemeği için diğer işletmelere de göz atıp anında geri dönüş sağlayabilmek ve yerinde reklam hedeflerini ile gerçek müşterilere ulaşılabilir işletmeleri göstermek.

Hizmetlerimiz

Bize reklam veren işletmelerimize en kısa sürede ulaşıp işletmelerinin fotoğraflarını çekiyor, işletmelere özel oluşturacağımız sayfalara işletme logosu, telefon ve harita bilgileri, işletmenin sunduğu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi ve işletmelerin isteği doğrultusunda fiyatlandırma bilgisi ve formları ekliyoruz. Bunlara ek olarak 360 VR videolarını çekip hem tanıtım sayfamızda hem Youtube'da paylaşıyoruz. İşletmelerimizin sayfalarının arama motorlarında bulunabilmesi (SEO) için gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bunların yanı sıra yapacağımız organizasyonlardan haberdar ediyor ve işletmelerin ve müşterilerin etkileşim halinde olmasını sağlıyoruz.

Bunlara ek olarak verdiğimiz diğer hizmetler

*Web Site Tasarımı
*Sosyal Medya Danışmanlığı
*Arama Motoru Reklamcılığı (SEM)

Web Tasarım, Tanıtım ve Reklamcılık

Gez Gör AKYAKA web portalı Akyaka İşletmelerini ücretsiz tanıtmak ve Akyaka'yı her yönüyle tanımak, gezmek isteyenlere ayrıntılı bilgiler sunmak amacındadır. 
Web Tasarım, Reklamcılık Faliyetleri de yürütmekteyiz. Web Portalımızın sürdürülebilirliği reklamlara bağlıdır. 
Desteğiniz için Teşekkür Ederiz.

ABONE OLUN

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin


Sosyal Medya Hesaplarımız