html templates

Gez Gör Akyaka

Akyaka ve çevresindeki işletmeler, bizimle beraber çalışarak ne kazanırsınız ?İnternet üzerinde işletmenizi en ayrıntılı şekilde tanıtabilir, Akyaka hakkında farklı aramalar yapan müşterilere bile işletmenizi tanıtma imkanı bulabilirsiniz. Bu süreçte biz sizi tanıtırken, hep beraber Akyakamızı, Gökovamızı koruma amaçlı organizasyonlarda beraber olabiliriz.
Amaçımız, güncel sosyal medya paylaşımları, sosyal sorumluluk projeleri ile aktif bir platform oluşturup yaz kış etkileşim halinde olan web portalı yaratmak. Bu site içerisinde ve sosyal medya paylaşımlarıyla yapacağımız girişimler işletmeniz ve Akyaka'ya değer katma amacındadır. Aynı zamanda Akyaka için yapacağımız sosyal sorumluluk projeleri ile işletmenizi ulusal basında duyurma imkanı bulacaksınız hem işletmeniz hem Akyaka kazanacak.

Akyaka'nın en kapsamlı rehberinde geç kalmadan yerinizi alın ve sınırlı sayıda olan reklam fırsatlarına indirimli fiyatlarla sahip olun.

Bizi Takip Edin !

  1. Amacımız - Akyaka işletmelerinin ürünlerini ve hizmetlerini öne çıkan yönleriyle anlatabileceği aynı zamanda, planlarımız dahilinde olan sosyal sorumluluk projeleri ve organizasyonlarla hem işletmelere hem Akyaka'ya katma değer sağlamak.
  2. Hedef - Akyaka'ya gelen turistlere ve potansiyel müşterilere, işletmelerin ayırt edici özelliklerini sunurak istedikleri işletmelere ulaşmalarını sağlamak. Aynı zamanda hedeflenen müşteriler dışında insanların Akyaka'da aradıklarına zaman kaybetmeden ulaşmalarını sağlamak ve işletmelerimizi ulusal bazda tanıtmak.
  3. Planlarımız neler? - Bağlantı kurduğumuz haber siteleri, dernekler ve organizasyon firmalarıyla Akyaka için faliyetlerde bulunmak. Akyaka'nın gün geçtikçe tanınırlığının artması yanında gelen turistlerin faliyetlerimiz içerisine dahil olmasını sağlayıp Akyaka'ya hem doğal anlamda hem de aktiviteler anlamında hareket katmak ve farkındalık yaratmak.
  4. Farkımız Ne? - Akyaka için oluşturulan en ayrıntılı rehber ve tüm işletmelerimizi güç birliği içerisinde aynı site içerisinde tanıtarak belirli bir hedefe yoğunlaşmış müşteriye bile aradığı konu dışında farklı yelpazeleri tanıtarak her işletmeye geri dönüş sağlayabilmemiz.        Örneğin: Otellere bakan bir müşterinin akşam yemeği için diğer işletmelere de göz atıp anında geri dönüş sağlayabilmek ve yerinde reklam hedeflerini ile gerçek müşterilere ulaşılabilir işletmeleri göstermek.

Hizmetlerimiz

Bize reklam veren işletmelerimize en kısa sürede ulaşıp işletmelerinin fotoğraflarını çekiyor, onlara özel oluşturacağımız sayfalara işletme logosu, telefon ve harita bilgileri, işletmenin sunduğu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi ve işletmelerin isteği doğrultusunda fiyatlandırma bilgisi ve formları ekliyoruz. İşletmelerimizin sayfalarının arama motorlarında bulunabilmesi için gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bunların yanı sıra yapacağımız organizasyonlardan haberdar ediyor ve işletmelerin ve müşterilerin etkileşim halinde olmasını sağlıyoruz.

Bunlara ek olarak verdiğimiz diğer hizmetler

*Web Site Tasarımı
*Sosyal Medya Danışmanlığı
*Arama Motoru Reklamcılığı

© Copyright 2018  - All Rights Reserved - Gez Gör AKYAKA