website templates

Hakkımızda

Biz doğduğumuz ve büyüdüğümüz yer olan Muğla'da, Akyaka'ya hizmet vermek amacıyla 2018 yılında kurulmuş bir işletmeyiz. Bundan önce 13 yıl kadar internet reklamcılığı alanında ileri gelen yerli yabancı firmalarla birlikte çalıştık.  Akyaka'da hizmet veren işletmelere ve doğamıza katkıda bulunmayı amaç edinmiş ve tanıtım alanındaki büyük boşluğu doldurmak için bir araya gelmiş mühendis grubundan oluşuyoruz. İçeriklerimiz ve projelerimiz içinse, Ula Esnaf Odası, Akyaka severler ve aynı amaç doğrultusunda birleştiğimiz işletmelerimiz ile hizmet vermekteyiz. 

Misyon

Müşterilerin erişimi ve kullanımı kolay teknolojik yöntemler ile tüm gezi rotasını oluşturmasını sağlayan, yöreye ait işletmelerin ve ürünlerin tanıtımını sağlarken yöresel zenginlikleri 
ulusal platforma taşıyan ve yaşadığı topluma sorumlu sürdürülebilir bir şirket olmak

Vizyon

Çalıştığımız şirketlerin hedef kitle müşterilerine en belirleyici özellikleriyle tanıtılmasını sağlarken kazançlarını arttırmak ve üye işletmelerimizle beraber Akyaka'nın gelişmesine katkıda bulunmak.

Önceliklerimiz

Müşteri Memnuniyeti
Dış ve İç İletişim
Ulaşılabilirlik
İş Geliştirme ve Girişimcilik
İnovasyon
Güven ve Doğruluk
Toplumsal Sorumluk

Hizmetlerimiz

Bize reklam veren işletmelerimize en kısa sürede ulaşıp işletmelerinin fotoğraflarını çekiyor, 360 video içeriği,  logosu, telefon ve harita bilgileri, işletmenin sunduğu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi ve işletmelerin isteği doğrultusunda fiyatlandırma bilgisi ve formları ekliyoruz. İşletmelerimizin sayfalarının arama motorlarında bulunabilmesi için gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bunların yanı sıra yapacağımız organizasyonlardan haberdar ediyor ve işletmelerin ve müşterilerin etkileşim halinde olmasını sağlıyoruz. 

Farklı olarak veriğimiz diğer hizmetler

Web Site Tasarımı
Sosyal Medya Danışmanlığı
Arama Motoru Reklamcılığı

© Copyright 2018  - All Rights Reserved - Gez Gör AKYAKA