Hakkımızda

Biz doğduğumuz ve büyüdüğümüz yer olan Muğla'da, Akyaka'ya hizmet vermek amacıyla 2018 yılında kurulmuş bir işletmeyiz. Bundan önce 13 yıl kadar internet reklamcılığı alanında ileri gelen yerli yabancı firmalarla birlikte çalıştık.  Akyaka'da hizmet veren işletmelere ve doğamıza katkıda bulunmayı amaç edinmiş ve tanıtım alanındaki büyük boşluğu doldurmak için bir araya gelmiş mühendis grubundan oluşuyoruz. İçeriklerimiz ve projelerimiz içinse, Akyaka severler ve aynı amaç doğrultusunda birleştiğimiz işletmelerimiz ile hizmet vermekteyiz. 

bootstrap template
Google Dijital Pazarlama Sertifikası

Google Dijital Pazarlama

İnternetten Satışlarınızı Arttırmanız, Ürün ve Hizmetlerinizi En Doğru şekilde Tanıtmanız için Yanınızdayız.

Google partner muğla

Google Partner

Google Gibi Bir Dünya Devinin Partneriyiz. Bu Benzersiz Dünya'nın Kapılarını Sizin için Aralayabiliriz.

Mobirise

Web Tasarım

İşletmenizin internette en iyi yere gelmesi için bizimle çalışın. Nasıl Ana Cadde Üzeri Dükkanlar Değerliyse İnternetteki Yeriniz de Çok Değerlidir.

Mobirise

Grafik Tasarım

İşletmeniz için Logo Tasarımı, Görseller, Yeni Teknoloji Yaklaşımlar İstiyorsanız. Bize Bir Telefon Kadar Yakınsınız.

Misyon

Müşterilerin erişimi ve kullanımı kolay teknolojik yöntemler ile tüm gezi rotasını oluşturmasını sağlayan, yöreye ait işletmelerin ve ürünlerin tanıtımını sağlarken yöresel zenginlikleri 
ulusal platforma taşıyan ve yaşadığı topluma sorumlu sürdürülebilir bir şirket olmak

Vizyon

Çalıştığımız şirketlerin hedef kitle müşterilerine en belirleyici özellikleriyle tanıtılmasını sağlarken kazançlarını arttırmak ve üye işletmelerimizle beraber Akyaka'nın gelişmesine katkıda bulunmak.

Önceliklerimiz

Müşteri Memnuniyeti
Güven ve Doğruluk
Ulaşılabilirlik
Dış ve İç İletişim
İş Geliştirme ve Girişimcilik
İnovasyon
Toplumsal Sorumluk

Hizmetlerimiz

Bize reklam veren işletmelerimizine en kısa sürede ulaşıp işletmelerinin fotoğraflarını çekiyor, 360 video içeriği,  logosu, telefon ve harita bilgileri, işletmenin sunduğu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi ve işletmelerin isteği doğrultusunda fiyatlandırma bilgisi ve formları ekliyoruz. İşletmelerimizin sayfalarının arama motorlarında bulunabilmesi için gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bunların yanı sıra yapacağımız organizasyonlardan haberdar ediyor ve işletmelerin ve müşterilerin etkileşim halinde olmasını sağlıyoruz. 

Farklı olarak veriğimiz diğer hizmetler

Web Site Tasarımı
Sosyal Medya Danışmanlığı
Arama Motoru Reklamcılığı

Web Tasarım, Tanıtım ve Reklamcılık

Gez Gör AKYAKA web portalı Akyaka İşletmelerini ücretsiz tanıtmak ve Akyaka'yı her yönüyle tanımak, gezmek isteyenlere ayrıntılı bilgiler sunmak amacındadır. 
Web Tasarım, Reklamcılık Faliyetleri de yürütmekteyiz. Web Portalımızın sürdürülebilirliği reklamlara bağlıdır. 
Desteğiniz için Teşekkür Ederiz.

ABONE OLUN

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin


Sosyal Medya Hesaplarımız