Ula Esnaf ve Sanatkarlar Odası

Ula Esnaf Odası

    Ula Esnaf Odası faliyetleriyle esnafların yanında yer almayı ve problemlerine ortak olmayı ilke edinmiştir. Her ay düzenleği kurslar ve organizasyonlarla esnaflara katkı sağlamaktadır. Üye esnaflarıyla her geçen gün bölgede ki iş hacmini büyütmeye ve geliştirmeye devam etmektedirler. Sitemizin kuruluşunda ve geliştirilmesindeki destekleri sebebiyle odamıza çok teşekkür ederiz.

free website design templates

ODANIN TARİHÇESİ 


Odamız, 27/09/1967 tarihinde Birlik Ajanlığı olarak faaliyete başlamıştır. 30/03/1978 tarihinde çıkan yasa ile adı Esnaf Derneği olarak değişmiştir. 17/05/1991 tarihinde çıkan yasadan günümüze dernek Esnaf ve Sanatkarlar Odası adı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Oda Başkanı Sayın H.Hulki KANAT, ajanlıktan bugüne oda için 42 yıl boyunca kesintisiz hizmet vermiştir. Günümüzde Oda Başkanlığı görevinin Sayın Kemal Özçelik sürdürmektedir.

Görev süresi içinde ,oda imkanlarıyla bugünkü Ula Esnaf ve Sanatkarlar Odası binası alınmış olup, üyelerin daha verimli hizmet almaları sağlanmıştır. Oda bünyesinde Basit Usul Muhasebe Bürosu oluşturulmuştur. Ayrıca Odanın bünyesinde Eğitim bölümü oluşturulmuş ve Halk Eğitim Müdürlüğü ile anlaşmalı olarak esnaf ve esnaf yakınlarına kurs hizmeti verilmeye başlanmıştır. Oda bünyesinde girişimcilik, emlakçılık, bilgisayar ve ingilizce ve çeşitli kurslar verilmeye devam etmektedir.

Yönetim Kurulu

2018 yılı Ula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimi

Kemal ÖZÇELİK

Kemal ÖZÇELİK

ODA BAŞKANI

Nurittin Eren

Nurittin Eren

BAŞKAN YARDIMCISI

S. Selçuk Çavuşoğlu

S. Selçuk Çavuşoğlu

ÜYE

Bilal Gökdünek

Bilal Gökdünek

ÜYE

Şenol Saraçoğlu

Şenol Saraçoğlu

ÜYE

Hakan Ay

Hakan Ay

ÜYE

Salih Ateş

Salih Ateş

ÜYE

Denetim Kurulu

Nihat Çaylak

Nihat Çaylak

Denetim Kurulu Başkanı

Özkan Uysal

Özkan Uysal

Üye

Ali Alparslan

Ali Alparslan

Üye

Haber ve Organizasyonlar

Ocak 2018

Ula Esnaf Odası Seçimleri

Ula esnaf odası seçimleri bugün gerçekleştirildi. Esnaf Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu seçimler sonucunda belirlenmiş oldu. Seçim Sonuçlarına göre Ula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal ÖZÇELİK tekrardan başkanlığa seçildi.

2 Şubat 2018

Yeni Haber İçeriği

Yeni Haber içeriği burada yer alacak.

Web Tasarım, Tanıtım ve Reklamcılık

Gez Gör AKYAKA web portalı Akyaka İşletmelerini ücretsiz tanıtmak ve Akyaka'yı her yönüyle tanımak, gezmek isteyenlere ayrıntılı bilgiler sunmak amacındadır. 
Web Tasarım, Reklamcılık Faliyetleri de yürütmekteyiz. Web Portalımızın sürdürülebilirliği reklamlara bağlıdır. 
Desteğiniz için Teşekkür Ederiz.

ABONE OLUN

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin


Sosyal Medya Hesaplarımız